Warsztaty Indywidualne Fotografii Wnętrz

2000,00 

Warsztaty Indywidualne Fotografii Wnętrz

Warsztaty Indywidualne Fotografii Wnętrz

Fotografia wnętrz to dziedzina wdzięczna i… niewdzięczna jednocześnie. Dlaczego? Bo jej efekty mogą być wręcz niesamowite: podnoszą sprzedaż, budują prestiż, zachęcają do odwiedzenia danego obiektu bądź sprawiają, że nieruchomość jest niemalże sprzedana jeszcze przed obejrzeniem przez potencjalnych kupców na żywo. Z drugiej strony zaś, aby robić dobre, profesjonalne i skuteczne zdjęcia wnętrz trzeba się wiele nauczyć i wiele przejść.

W swojej ponad 10-letniej pracy wykonałem tysiące zdjęć wnętrz, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie podzielę się też z Tobą.

Warsztaty indywidualne fotografii wnętrz to propozycja dla każdego, kto ceni sobie jednostkowe podejście, a zamiast pracy w grupie woli spotkania jeden na jeden. Nauczę Cię, jak efektywnie i efektownie robić zdjęcia mieszkań, domów, restauracji, hoteli, obiektów usługowych, obiektów użyteczności publicznej i innych; a także jak fotografie te obrabiać. Warsztaty takie trwają 8 godzin, forma i miejsce spotkania ustalane są indywidualnie.

Więcej na moim firmowym Facebooku. Tam zobaczysz i poczytasz opinie osób , które już takowe warsztaty u mnie ukończyły.

Cena zawiera materiały drukowane, w formie video, 2 tygodnie konsultacji oraz dojazd na terenie województwa Kujawsko Pomorskiego. Poza tym województwem trzeba doliczyć dojazd wg km, które mam do pokonania. Jeśli masz ochotę odwiedzić mnie w Chełmnie – zapraszam.

 

Może spodoba się również…