Mieszkanie Bydgoszcz

Mieszkanie Bydgoszcz

Zostałem zaproszony przez Paulinę, do samodzielnie urządzonego przez nią mieszkania na sprzedaż.
To co po wejściu do mieszkania zobaczyły moje oczy… szkoda, że nie nagrałem swojego wyrazu twarzy 😉

Przepiękne , stonowane, wyważone, ze smakiem dobrane dodatki. Co ważne, były tam meble odmienne od tego co było mi dane oglądać na wcześniejszych mieszkaniach po urządzeniu takowych.

Miło było poznać osobę która pasjonuje się wnętrzami, urządzaniem wnętrz i home stagingiem. Tak dała się właśnie odebrać Paulina. Trzymam za nią kciuki w tej materii, bo widać ma wyczucie i czuje bluesa w temacie aranżacji wnętrza 😉

Zacząłem od poznania układu mieszkania, zobaczenia gdzie i jak będę kadrował to piękne mieszkanie. Dopiero po takiej prewizualizacji przystąpiłem do pracy. Jak to zawsze u mnie bywa na takich sesjach, zaczynam od szerszych ujęć ażeby na sam koniec skupić się na detalu, który jak wiecie kocham. Tego tutaj nie zabrakło i mogłem Paulinie, dostarczyć dużo fajnych kadrów do promocji sesji pod sprzedaż.

Kwestie techniczne

Cała sesja trwała 2 godziny , bez pośpiechu, ze starannością, rozmawiając podczas zdjęć z Pauliną. Dlaczego tyle czasu ? zapraszam Was do mojego wpisu w którym opisuję swoje spostrzeżenia na ten temat. Użyłem tutaj 3 ogniskowych. 15, 22 i 45mm. Coraz częściej korzystam z ogniskowej 22mm, która nie tylko lepiej wygląda wizualnie ale też jest mi po prostu bliższa. Narobiłem się szerokich kadrów przez 10 lat fotografowania wnętrz. 45mm używam do wspomnianego wyżej detalu.

Mieszkanie Bydgoszcz postanowiłem sfotografować odmiennie do moich poprzednich sesji, czyli nie użyłem trybu HDR. Cały czas kombinuję, doskonalę, uczę się i eksperymentuję zarówno podczas fotografowania jak i obróbki.

Galeria Mieszkanie Bydgoszcz

Miłego oglądania