Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz

Cześć.

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz można powiedzieć rosły w siłę, kiedy zaczęła się pandemia.

W 2021 roku z jej powodu nie zorganizowałem żadnych warsztatów grupowych na które tak chętnie uczęszczaliście.

To właśnie był skutek większego zainteresowania indywidualną formułą szkoleniową, która wprowadziłem na Wasze prośby.

Zapotrzebowanie na Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz, które okazało się tak duże, że robię warsztaty za warsztatami w całej Polsce.

Od początku roku odbyłem takich 10 w przeróżnych miejscach naszego kraju. Odwiedziłem piękne miejsca, poznałem wspaniałych ludzi, którzy zaprosili mnie na takowe warsztaty. Miałem także okazję zrobić zdjęcia z tych miejsc dla siebie co nie jest takie oczywiste, bo na warsztatach najważniejszy/sza jesteś Ty.

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz od samego początku tak jak i ich odpowiednik weekendowy, były nastawione na dawanie Wam jak największej wartości i wiedzy, jaką sam zdobywałem prze blisko 10 lat.

Wiedzę, którą zdobyłem sam, nie będąc na żadnym szkoleniu czy warsztatach.

Zadajesz sobie teraz pewnie pytanie jakim cudem i dlaczego ?

Odpowiedź jest prosta, kiedy te prawie 10 lat temu zaczynałem przygodę z fotografią wnętrz , Polski internet ani spotkania na żywo nie oferowały w tej materii zupełnie nic , więc zmuszony byłem do samodzielnego poszukiwania i dążenia do zgłębienia wiedzy jak fotografować wnętrza.

Zaczynałem od grzebania w internecie, wszędzie gdzie się dało, doszedł YouTube, który oferował anglojęzyczne treści bo o polskich można było zapomnieć. Do teraz w tej materii nie wiele się zmieniło … Dlatego postanowiłem zmienić to oblicze, ale o tym trochę później.

Droga jaką obrałem aby Wam pomagać nie tylko na grupowych warsztatach fotografii wnętrz od samego początku była jasna i określona dość wyraźnie przeze mnie. Dać ogrom wartości , wiedzy i takiego poziomu jakiego rynek Polski nie widział. Zrobić tak dużo i z takim zaangażowaniem aby każdy po odbytym szkoleniu miał dosłowny ból głowy. Bez względu na to, czy warsztaty były grupowe, czy indywidualne.

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz miały dostarczyć kompleksowej wiedzy, a także praktyki , jak fotografować wnętrza na dużo wyższym poziomie, aniżeli robiliście to do tej pory. Dać Wam nie tylko to, co powyższe, ale dać wartość dodaną w postaci kodów rabatowych od partnerów, którzy ze mną współpracują. Przez 5 lat aktywnie współpracuje z 6 dużymi markami fotograficznymi, aby propagować fotografie wnętrz w Polskim internecie.

Zależy mi na tym, abyście od samego początku do końca, przez 8 godzin indywidualnych warsztatów fotografii wnętrz byli przeze mnie “dopieszczeni”, czuli, że właśnie formuła indywidualnych spotkań jest tą najlepszą do zdobywania wiedzy.

W trakcie takich warsztatów omawiam z Wami problemy, z jakimi borykacie się podczas fotografowania czy rozmów z klientami. Czy to dotyczy samego fotografowania, czy złożonej obróbki wnętrz kończąc na rozmowach stricte biznesowych i wycenie swej pracy.

To czas gdzie omówię wszystko z pełną świadomością i odpowiedzialnością za końcowy efekt, czas który jest dla Ciebie, aby rozwiać wszelkie niejasności oraz rozwiać wątpliwości na każde jedno Twoje pytanie , które zanotowaliście na kartce przed warsztatami.

Dlaczego jestem taki pewien tego co robię ? Pracuje we wnętrzach od blisko 10 lat i są to głównie wnętrza komercyjne, co czyni je trudniejszymi , bardziej wymagającymi a rozmowy z takimi klientami nie kończą się jednym telefonem czy mailem. Przez ten czas sfotografowałem wiele różnych wnętrz w całej Polsce, poznałem specyfikę pracy z takim klientem i znam jego oczekiwania. Zdobyłem dzięki temu ogromny wachlarz doświadczenia, a także bogate portfolio. Co ważne, nie zapominając sam o dalszej nauce i rozwoju swojej fotografii.

Dlatego też dzielę się z Tobą tym co powyżej, ale nie chcę niczego udawać ani ukrywać, bo przecież jak to się mawia, możesz być moja konkurencją, więc po co w ogóle uczyć innych. Wiele razy słyszę ten wyświechtany frazes, jednakże takie działanie ma wiele więcej plusów, jak minusów. Największym plusem jest podnoszenie świadomości całej branży , zdobywanie doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji a co za tym idzie zarobków.

Często pytacie mnie, kiedy pojawią się warsztaty online ? Moja odpowiedź jest niezmienna w tej materii
i nie zamierzam na chwilę obecną prowadzić takiej formy szkoleniowej dla Was.

Dlaczego ?

Nie da się online przeprowadzić wielu procesów poznawczych takich jak określenie charakteru sesji dla danego wnętrza, jakiego obiektywu użyć dla danej nieruchomości, którą fotografujemy czy na najbardziej istotnej kwestii, jaką jest kwestia oświetlenia wnętrza.

Nie da się również online złapać tego kontaktu jaki mamy podczas warsztatów a który jak sami wspominacie jest niesamowity i daje powera do działania.

Co ważne formuła online w większości zaczyna od podstaw fotografii a na moich warsztatach dostajesz samo mięso kolokwialnie pisząc. Kolejna kwestia na żywo zadajesz pytania które Cię nurtują a ja od razu na nie odpowiadam.

Kolejne ważne aspekty spotkania na żywo ? To Ty masz wpływ, w jakim wnętrzu się spotkamy, aby przećwiczyć fotografie wnętrz, to Ty wiesz lepiej na samym początku, z czym sobie nie radzisz i masz możliwość samodzielnej pracy w takim wnętrzu.

Co więcej, dzięki partnerom oraz fakcie, iż jestem ambasadorem marki Irix, masz możliwość popracowania i poznania obiektywów , których możliwe, że ich zakup trwał by zdecydowanie dłużej i był finansowo nieekonomiczny. Już tłumaczę, często kupujecie coś sami albo za podpowiedzią kogoś ze sklepu. Idąc dalej, okazuje się, że to jednak nie to, czego na daną chwilę potrzebujecie. Na warsztatach fotografii wnętrz masz możliwość popracowania różnymi obiektywami, które z wielką przyjemnością Ci udostępnię. Wszystko to ma na celu poznać swoje potrzeby i zadecydować w późniejszym czasie czego dokładnie potrzebujesz. Oczywiście po warsztatach chętnie pomogę Ci z zakupami.

Wszystko zmierza do tego, aby dać Ci ogrom wiedzy, której potrzebujesz. Czy to będą kwestie związane
z fotografowaniem, obróbką czy właśnie kwestie sprzętowe.

Na Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz dowiesz się również na takich warsztatach na żywo, iż 3 zdjęcia w technice HDR to za mało, że każde wnętrze jest inne i ma swój własny charakter.
Że zdjęcia z każdego rogu nie zawsze dadzą zamierzony rezultat albo po prostu nie da się ich wykonać. Że konieczny jest statyw i dlaczego warto go używać a warto, aby mieć wszystkie zdjęcia idealnie proste oraz, iż ręki nie da się zrobić kilku takich samych ujęć. Dowiesz się także, na jakiej wysokości tenże statyw ustawić oraz w jakiej pozycji dla danego pomieszczenia użyć.

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz to czas również na cały proces edycji zdjęcia od momentu jego powstania. Pokażę Ci krok po kroku, jak dojść do wspaniałych efektów, bez mozolnego dłubania na maskach w Photoshopie a co za tym idzie, zaoszczędzę Ci wiele godzin przed komputerem. Plus tego ? Szybciej oddany materiał klientowi to czas na nowe zlecenia i czas na inne rzeczy poza fotografią.
Aaaaa i nie daj sobie wmówić, iż jeśli oddasz sesje szybko to oznaka iż będzie ona źle wykonana.

Co ważne po warsztatach otrzymasz ode mnie filmy, w których opowiem Ci dokładnie to samo co na warsztatach, aby wrócić za każdym razem do tego, czego w danej chwili nie pamiętasz.
Uwierz mi, wiele rzeczy po warsztatach ucieka lub wydaje się dużo trudniejsze, kiedy mnie nie ma obok 😉

Jak widzisz , nie zależy mi na byle jakości i zrobieniu czego tylko dla samego zrobienia. Kocham spotkania z Wami i dopóki będę miał siły i zdrowie pozwoli, będę takowe warsztaty dla Was organizował. Jak zapowiadałem na moim pierwszym spotkaniu online, które możesz zobaczyć tutaj zamierzam jeszcze bardziej podnosić świadomość i wiedzę o fotografii wnętrz , wchodząc i nagrywając różne materiały na YouTube. Co istotne będą one darmowe.

Chcę mówić o tym co dobre i złe w tej branży bo jest jeszcze wiele do poprawy w świadomości osób które otaczając się potrzeba posiadania wysokiej jakości fotografii wnętrz.

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz to ogrom wiedzy, wartości i pomocy.
Zobacz 4 z wielu opinii o warsztatach aby samodzielnie przekonać się, że to co mówię , to nie zakłamana rzeczywistość. Więcej opinii znajdziesz tu i tu.

Dlatego jeśli czujesz, iż to co napisałem dla Ciebie powyżej jest ogromną wartością i chcesz rozwinąć skrzydła w fotografii wnętrz , będzie mi niezmiernie miło, móc takowe indywidualne warsztaty fotografii wnętrz dla Ciebie przeprowadzić.

Zobacz jak po krótce pracujemy na takich warsztatach.

Jeśli indywidualne warsztaty fotografii wnętrz to jednak nie propozycja dla Ciebie, zapraszam Cię, na wyjątkowe 2 dniowe, grupowe warsztaty fotografii wnętrz, do których wracamy niebawem.

Niezależnie jaką formę warsztatów wybierzesz, daję Ci gwarancję zadowolenia.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania – koniecznie do mnie napisz, chętnie udzielę Ci odpowiedzi.

Dzięki wielkie za to, że tutaj jesteś !

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.