Chlebem i Solą Chełmno

Restauracja Chlebem i Solą w Chełmnie.

Miejsce, które poznałem jakiś czasu temu i od razu je polubiłem. Chlebem i Solą zaraz po wejściu wita Cię zapachem świeżo przygotowywanych dań. Gdzie uśmiechnięta obsługa dumnie wita gościa w pięknych wnętrzach.

Agnieszkę i Michała (właściciele restauracji) poznałem podczas fotografowania chrzcin ich syna. To własnie oni we dwoje odpowiadają za sukces tegoż miejsca.

Od tamtej pory nasze relacje nabierały rumieńców, do tego stopnia, że spotkaliśmy się rok temu na pierwszych targach ślubnych w Chełmnie, zorganizowanych właśnie w Chlebem i Solą.

Stylizowana sesja ślubna

Już wtedy pojawił się pomysł zrobienia stylizowanej sesji ślubnej. Udało się to właśnie teraz, kiedy sytuacja dla gastronomii jak i innych biznesów jest lekko mówiąc słaba.

Napisałem do Agnieszki czy chciała by coś takiego zrobić , przy okazji fotografując część restauracji.

Agnieszce pomysł się bardzo spodobał, zaprosiła do współpracy Martę Holc , która zajmuje się dekoracjami sal i kościołów właśnie pod kątem ślubów i wesel.

Udekorowani – dekoracje kościołów i sal weselnych to własnie Marta odpowiedzialna była za przygotowanie sali do sesji zdjęciowej. Spisała się na medal.

Zaprosiliśmy też Milenę i Maćka jako parę młodych. Milena prowadzi salon kosmetyczny Gabinet kosmetyczny – Sesteriel – Milena Zimmermann, więc idealnie wpisuje się w branżę ślubną.

Cała sesja przebiegła z uśmiechem na twarzy, radością że choć na chwilę udało się zapomnieć o istniejącej sytuacji. Teraz kiedy praktycznie wszystkie lokale usługowe zostały zamknięte, tak ważne jest wzajemne wsparcie.

Zdjęcia wnętrz

Poniżej będziecie mogli zobaczyć udekorowaną salę oraz restaurację.

Mimo, iż mamy okres kwarantanny to dobry czas na fotografowanie wnętrz. Nie ma ludzi, pośpiechu. Wszystko można pod fotografię wnętrz przygotować i przemyśleć. Dlatego ta sesja powstała.