Celebrity Project

Celebrity Project – dekoracje ślubne

Dekoracje

Dekoracje Ślubne – Celebrity Project

Dzień ślubu to chyba najpiękniejszy dzień dla wielu ludzi, na pewno dla Panny młodej. To właśnie Panny młode w zdecydowanej większości zajmują się organizacją całego ślubu i wszystkich rzeczy z tym związanych. Lista rzeczy jakie trzeba przygotować do ślubu jest długa i każdy robi ją wedle własnego uznania. Nie mniej dekoracje ślubne, na sali, kościele czy jako dodatki myślę najbardziej podkreślają wyjątkowość tego dnia.

W związku z tym, że często podczas spotkań przy kawie, gdzie rozmawiamy o Waszym ślubie pytacie czy znam taką czy inną osobę , która mogła by Wam pomóc przy organizacji ślubu.

Cykl wpisów ślubnych

Postanowiłem, że zrobię cykl wpisów dla Was z poleceniami do osób, które z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Wszystko po to aby oszczędzić Was czas na poszukiwaniu usługodawców.
Bo szybciej zaufacie komuś z polecenia aniżeli anonimowo w internecie 😉

Dziś pierwszą z takich osób będzie osoba, która własnie ma przygotować wspaniałą oprawę wzrokową Waszego przyjęcia i ślubu.

Celebrity Project

Dziś o nich będzie mowa Celebrity Project. Z Beatą poznałem się na jednym ze śniadań biznesowych, gdzie od razu poczuliśmy , że razem możemy wiele zrobić dobrego dla Was. Niedawno miałem okazję zobaczyć z jakim rozmachem i zaangażowaniem przygotowywane są wszelkie dekoracje od Celebrity Project. Razem spotkaliśmy się na targach ślubnych w Pałacu Wierzbiczany. Mnogość , różnorodność , kilka ciężarówek pięknych rzeczy i ludzi, tak na pierwszy rzut oka wygląda praca tej ekipy. Aby nie było za dużo czytania, pozostawię Was z tymi zdjęciami. Sami zobaczcie co potrafią.

Celebrity Project – CelebrityProjectDekoracje

tel. 783 772 757

Celebrity Project