Little Heaven Gdańsk

Little Heaven Gdańsk

Little Heaven Gdańsk

W lutym pojawiłem się na wybrzeżu, gdzie w ładnym wnętrzu Little Heaven Gdańsk przy akompaniamencie słońca mogłem edukować kolejną osobę na warsztatach indywidualnych z fotografii wnętrz.

Warsztaty indywidulane obecnie to najlepsza forma nauki , planowanie warsztatów grupowych jest ryzykowne i nie pewne, stąd takie zainteresowanie indywidualnymi i na chwilę obecną na tej formie skupiam się najmocniej.

Jak wyglądają takie warsztaty ?

Warsztaty są jednodniowe , trwają 8 godzin w ustalonym wspólnie wnętrzu. Z racji iż kursuję po całej Polsce, potrzebna będzie Twoja pomoc w kwestii wyboru wnętrza.

Przez 8 godzin skupimy się na tym co najważniejszy; czyli fotografowanie, obróbka w trakcie rozmawiając nie tylko o samej fotografii ale również o biznesie i relacjach.

Mając doświadczenie w przeprowadzaniu takowych szkoleń, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i skupiam się na aspektach dla Ciebie najważniejszych.

Z uwagi na jednodniowy charakter warsztatów, nie będę w stanie omówić tego wszystkiego co na pełnych warsztatach.

Zanim zdecydujesz się na udział w takich warsztatach, polecam Ci skontaktować się ze mną, opowiedzieć mi czego oczekujesz i na jakim jesteś etapie fotograficznej drogi fotografa wnętrz.

Popracujemy nad tym jak komponować ujęcia, jakie kadry wykonywać, jak panować nad światłem oraz czy aby zawsze używanie szerokiego obiektywu jest wskazane. Poruszymy także aspekt obróbki zdjęć gdzie pokażę Ci jak zrobione wcześniej zdjęcia idealnie edytować i na co w tym procesie zwrócić uwagę.

Little Heaven Gdańsk

Jasne, położone vis a vis siebie apartamenty, w samym centrum Gdańska. Nie wiem czy to dar czy szczęście ale w 90% przypadków, bez względu czy to warsztaty czy zlecenia fotografii nieruchomości, zawsze mam słońce we wnętrzach.

Dlaczego o tym piszę? Bo uwielbiam jego nadmiar w środku fotografowanej nieruchomości. Światło takie nadaje lekkości, przestronności, trójwymiarowości i co ważne wizualnie pięknie po prostu się na takie wnętrza patrzy.

Galeria Little Heaven Gdańsk

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.