Warsztaty Fotografii Wnętrz – Pałac Warlity

Warsztaty Fotografii Wnętrz

Bardzo dawno mnie tutaj nie było i czas najwyższy to nadrobić.

Materiału jaki zebrałem w tym roku jak i w poprzednim jest ogromny.

To nie tylko zdjęcia realizacji ale także zdjęcia jakie zrobiłem na prowadzonych przeze mnie warsztatach fotografii wnętrz, w różnych lokalizacjach w Polsce.

Dzisiejszy wpis będzie z warsztatów fotografii wnętrz, jakie odbyły się w Pałacu Warlity pod Olsztynem.

Miejsce mnie oczarowało od samego początku, jak je zobaczyłem. Wiedziałem, że następna edycja warsztatów wnętrz, będzie właśnie tutaj.

Piękna architektura wnętrz, przepiękne dodatki, meble, połączenie różnych form, kształtów i materiałów. Wszystko zrobione w wysoką starannością i dbałością. Zresztą polecam samemu odwiedzić.

Można też zobaczyć materiał z udziałem Doroty Szelągowskiej , która odwiedziła Pałac Warlity z kamerą programu Tu jest pięknie.

Warsztaty

Warsztaty , które prowadzę od 3 lat docierają do coraz to nowych miejsc na mapie Polski. Cały czas szukam miejsc na organizację kolejnych w porozumieniu z Wami. Za co z góry dziękuję.

Co wyróżnia moje warsztaty – myślę, że tutaj znajdziecie odpowiedź.

Ten rok nie był łatwy jeśli chodzi organizację takich rzeczy, nie mniej udało się zorganizować wszystkie z zaplanowanych w tym roku edycji.

Zaplanowałem sobie , że w roku kalendarzowym zorganizuję 4 edycję warsztatów. Czy to dużo czy mało , każdy niech sam oceni. Nie mniej nie chcę robić ich tylko po to aby się odbyły. Za każdym razem podkreślam iż , wartość jaką zamierzam przekazać na warsztatach jest dla mnie bardzo ważna. Stąd długie przygotowania, od znalezienia fajnej lokalizacji gdzie odbędą się warsztaty. Rozmowy z partnerami to również element , który wyróżnia moje warsztaty na Polskich rynku. Przez 3 lata grono takowych się powiększyło co mnie mocno cieszy.

Głównymi partnerami warsztatów są takie firmy jak :
Irix, nPhoto, SnsHdrPro, GenesisGear. Nie można pominąć również takich firm jak Next77 czy Foto-Tip.

Dwa dni

Tyle właśnie trwają moje warsztaty. Od samego początku taki był zamysł. Jeden dzień mocno praktyczny, drugi mocno teoretyczny. Pod koniec pierwszego dnia, dzielimy się spostrzeżeniami , jest czas na lepsze poznanie się wzajemnie, wymianę doświadczeń oraz uwag.

Wszystko to aby jak najwięcej przekazać Wam mojej wiedzy.

Warsztaty fotografii wnętrz

To okazja nie tylko na sporą dawkę wiedzy, ale gdzie w pięknych wnętrzach można zrobić portfolio, które potem za pomocą partnera nPhoto polecam uczestnikom wydrukować. To zupełnie inny poziom oglądania fotografii i rozmów z klientami.

Jestem bardzo zadowolony , patrząc na zmęczenie ludzi po warsztatach.

To znaczy, że warsztaty mimo 2 dni, są na prawdę intensywne i że zakres wiedzy do przyswojenia jest spory.

Po warsztatach, powstaje grupa na FB, bo nie wyobrażam sobie zostawić Was z pytaniami, jakie pojawiają się zaraz po nich.

Jako iż , z edycji na edycję przynoszę coraz mniej zdjęć, za dużo ich nie pooglądacie. ale to oznacza , że w 200% oddaję siebie uczestnikom.

Kilka zdjęcia jakie zrobiłem w trakcie warsztatów.

Na dzisiaj koniec, materiałów w najbliższym czasie będzie sporo.

Daj znać czy spodobał Ci się wpis, albo jakich materiałów chciałbyś tutaj więcej.

Komentarzy: 3

 1. Justyna 26 października 2020 o 12:05

  Można by powiedzieć, że komentarz jest tu zbędny po obejrzeniu tych pięknych zdjęć i nas “warsztatowiczów” skupionych na robieniu zdjęć i na słuchaniu Pana Krzysztofa, ale chciałabym osobiście dodać coś od siebie. Warsztaty były przygotowane i zorganizowane w najdrobniejszym szczególe. Pan Krzysztof posiada ogromną wiedzę z zakresu fotografii i obróbki zdjęć. Na każdym kroku starał się przemycić nam swoje doświadczenie i wiedzę. Atmosfera tych warsztatów była bardzo przyjazna i sympatyczna. Mimo, że na warsztaty przyjechaliśmy z rożnych części kraju, nie znając się zupełnie to dzięki Panu Krzysztofowi spędziliśmy ten czas tak jakbyśmy się znali od dawna. Zaznaczyć trzeba, że wszyscy mamy wciąż ze sobą kontakt dzięki profilowi założonemu specjalnie pod nasza grupę. Pan Krzysztof służy w każdej chwili radą i pomocą. Na koniec trzeba też zaznaczyć, że miejsce warsztatów było magiczne i sama prywatnie mam zamiar wybrać się tam ponownie. Osobiście też czekam na kolejne warsztaty z Panem Krzysztofem. 2. crazycris 26 października 2020 o 13:01

  Justyna. Bardzo bardzo dziękuję. Cieszę się niezmiernie, że tak odebrałaś moje podejście i warsztaty 🙂 3. Ewelina 29 października 2020 o 14:31

  Byłam uczestniczką tych warsztatów, od siebie mogę dodać , że warsztaty są starannie zaplanowane, a Krzysiek wkłada w nie swoje serce oraz ogromną wiedzę, efektem tego są dwa dni pełne miłej atmosfery oraz jakże cennej wiedzy.
  Pełen profesjonalizm, świetny dobór lokalizacji, oraz wsparcie, które otrzymuje się po warsztatach , czynią je wyjątkowymi.Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.