Ostrowscy Nieruchomości – Osowa Gdańsk

Cześć.

Czas zacząć kolejne publikowanie zdjęć, których uzbierało się w tym roku sporo.

Ostrowski Nieruchomości

To młody team , który poznałem w zeszłym roku podczas ich pierwszego projektu. Dawid, Piotr i Dominika, tworzą młody i zdolny zespół. Przez ten czas mocno rozwinęli swoje skrzydła, projekty mieszkań jakie przyszło mi dla nich fotografować było coraz to bardziej wysmakowane i coraz to piękniejsze. Dominika dodatkowo zajmuje się Home Stagingiem co jeszcze lepiej wpływa na odbiór wnętrza i na zdjęcia.

Więcej o nich możecie poczytać, zobaczyć tutaj Ostrowscy Nieruchomości.

Fotograf wnętrz Gdańsk

Z racji iż Dawid, Dominika i Piotr, zapraszają mnie na swoje piękne realizacje, mam okazję pojawiać się co jakiś czas w Gdańsku, stąd też taki a nie inny nagłówek 😉

Osowa Gdańsk

Odkąd zaczęliśmy współpracę, wiem , że każde mieszkanie na które jadę, będzie piękne i dopieszczone.

Co wnętrze przynoszę i oddaję coraz więcej zdjęć. Wcale nie uznaję tego za minus ale jako wielki plus ich pracy. Zobaczcie inne wnętrze od Dawida i Dominiki Młoda Morena Park II.

Jako pasjonat nie tylko fotografii ale również, dobrego designu, architektury mam przeogromną frajdę mogąc fotografować takie śliczne wnętrza.

Techniczna strona zdjęć

Jak doskonale wiecie bo śledzicie moje poczynania, wiecie, że kocham ogromne ilości naturalnego światła. Im więcej go we wnętrzu tym lepiej dla mnie ale i dla samego wnętrza.

Naturalne światło sprawia, iż wnętrze otulane jest z każdego strony, tworząc niesamowity spektakl świateł i cieni. Uwydatnia się wtedy cały kunszt pracy Dawida, Piotra i Dominiki.

W takich wnętrzach czuję się znakomicie i zdjęcia to czysta przyjemność.

Aby jak najwierniej oddać klimat wnętrza oraz ów światło w nim, składam od 4 do 7 klatek tak aby efekt na zdjęciu , był taki jak widzi nasze oko.

Światło naturalne i nic więcej do szczęscia nie potrzeba.

Sami zobaczcie o czym mowa 🙂