fotograf wnętrz gdańsk

Fotograf Wnętrz – Młoda Morena Park II – Gdańsk

Cześć.

Chciałbym Wam dzisiaj pokazać kolejną realizację zdjęciową, którą jako fotograf wnętrz miałem możliwość przygotować dla Ostrowski Nieruchomości z siedzibą mieście Gdańsk.

Ostrowski Nieruchomości

Młode małżeństwo zamieszkujące piękny Gdańsk, które cieszę się, że jako fotograf wnętrz mogłem poznać. To jak czarują w urządzanych przez siebie wnętrzach to coś pięknego. Dominika i Dawid, to właśnie z ich ręki wychodzą te piękne wnętrza, jakie za chwilę poniżej, będziecie mogli zobaczyć.

Fotograf Wnętrz Gdańsk

Jak wiecie, wnętrza to moje życie, moja pasja i z każdą nową realizacją mam większego banana na twarzy. To przepiękna dziedzina fotografii w której mogę w 200% się spełniać, nie tylko jako rzeczony fotograf wnętrz, ale także jako pasjonat właśnie pięknie urządzonych wnętrz, designu oraz osoba, która nałogowo ogląda HGTV oraz Domo+. Fotografia pozwala mi przy tym podróżować i poznawać nie tylko urokliwe wnętrza, ale i miasta od innej strony, jak w tym wypadku Gdańsk.

Kiedy wchodzisz do wnętrza, które widać, iż zostało urządzone z pietyzmem i pasją to wiesz, że sesja nie będzie trwała 30 minut.

Średnio jako fotograf wnętrz, spędzam we wnętrzach spod ręki Ostrowskich dobre 3 godziny. Dopieszczone, wysmakowane detale, zrobiony home staging, tradycyjny Gdańsk za oknem, wszystko nowe i pachnące, zachęca do fotografowania i bawienia się we wnętrzu. Jako profesjonalny fotograf wnętrz dokładam wszelkich starań aby cały wysiłek jaki wkładają we wnętrza, oddać na zdjęciach i nie zrobić ich za mało. Żal tego nie pokazać. Żal nie obcować z pięknem wykreowanym przez tak utalentowane i oddane swojemu rzemiośle osoby.

Każdy fotograf wnętrz, raz po raz boryka się z dylematem w postaci braku czasu na ogarnięcie i przekucie jak największej ilości wizualnych aspektów w namacalny dowód na ich istnienie. Nie jestem w tym wypadku inny, przy czym tutaj nie brak czasu był problemem, ale ogrom magii, którą miało się ochotę fotografować bez końca.

Gdy prawie spakowany chcę kończyć, opuszczając tym samym Gdańsk, oglądam się za siebie i dostrzegam jeszcze kilka rzeczy jakie czuję, że muszę sfotografować.

W tym konkretnym przypadku miałem 2 nieruchomości do sfotografowania na jednym z urokliwych osiedli, jakich Gdańsk posiada wiele.

Jako spełniony fotograf wnętrz, tym bardziej się cieszę, bo powstało dużo fajnych kadrów, na które zapraszam poniżej.