Nie mogę się doczekać, by Was poznać.

Zapraszam do kontaktu.

plener ślubny Chełmno

Fotograf ślubny – Bydgoszcz-Toruń

Dzień Waszego Ślubu.

Niezapomniane emocje, piękne chwile, niezwykłe uczucia…to potrafi uchwycić jedynie doświadczony fotograf ślubny.

Zgodzisz się ze mną, że to wyjątkowy dzień i tego właśnie dnia – chcesz, aby wszystko było doskonałe.

Ukochany mężczyzna, wymarzona suknia, błyszczące obrączki i fotograf ślubny z błyskiem flasha!

Uśmiechnięci ludzie, idealna data i niebo koniecznie bez chmur.

Pomysł planowania ślubu na początku brzmi zabawnie i ekscytująco. To twój wielki dzień, bajka na powitanie kolejnego rozdziału twojego życia. Czekają na Ciebie przygody, które przeżyjesz jako małżeństwo i wspólne zwycięstwa. Pomysł organizacji i przygotowania się na najlepszy dzień w życiu wydaje się być pełen możliwości. Ale potem przychodzi zniechęcająca część planowania ślubu; w co się ubrać, kogo zaprosić, gdzie świętować swoją uroczystość? Wybrać Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, czy jeszcze inną miejscowość? Nie pozwól, aby drobiazgi przeważyły nad zabawną częścią planowania. Ciesz się procesem. Zasługujesz, aby z sentymentem spojrzeć wstecz na planowanie dnia ślubu. Zdaj się na mnie w kwestii zdjęć bo na tym jako profesjonalny fotograf ślubny się znam!

Czy chcesz, aby zdjęcia ślubne z tego dnia również były wyjątkowe? W takim razie możesz odetchnąć ze spokojem – fotograf ślubny jest na wyciągnięcie ręki.

Czy chcesz zobaczyć na nich czułe spojrzenia, gesty, uśmiechy? Jako Twój fotograf ślubny to uchwycę. Marzysz o zdjęciach ślubnych w tak pięknych miejscach, jak zabytkowy Toruń, malowniczy Grudziądz, czy zagadkowa Bydgoszcz? Jako doświadczony fotograf ślubny oddam ich urok.

A może myślisz podobnie jak ja, że tego właśnie dnia, profesjonalny fotograf ślubny powinien być trochę niewidzialny, po to, abyś to Ty mogła poczuć się naturalnie piękna i zapomnieć, że jestem obok? Nie ma problemu! Jako ten właściwy fotograf ślubny, będę tylko dla Ciebie, lecz bez Ciebie u boku!

Fotograf ślubny z doświadczeniem

Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli chodzi o największy dzień w Twoim życiu, Twoja codzienna szara praca ma niewielkie znaczenie. Zawarcie świętego małżeństwa ma być jednym z najbardziej wyjątkowych dni w Twoim życiu. Problem z tak szczytowym wydarzeniem, jakim jest ślub, polega na tym, że panny młode mają tendencję do 'unoszenia się na ziemią' i przemykania obok w mgnieniu oka. Dlatego tak istotny jest doświadczony fotograf ślubny, będący gotów do wyłapania wszystkich istotnych i zarazem ulotnych chwil!

Łatwo jest być fotografem wszystkich podczas każdej sesji zdjęciowej pod słońcem, ale znacznie trudniej jest być wyspecjalizowanym. Robić zdjęcia osób na tle żyjących miast jak Toruń, Grudziądz, Bydgoszcz jest proste, ale uchwycenie ich emocji to inna kwestia! Aby odnieść sukces, naprawdę trzeba nie tylko znać technikalia i posiadać umiejętności, ale przede wszystkim pasję, bo to ona napędza kreatywność! Nie każdy fotograf ślubny o tym wie i dlatego nie każdy potrafi tworzyć tak dobre zdjęcia jak ja!

Zdjęcia ślubne wykonuję w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Miejscowości jak Toruń, Bydgoszcz, czy Grudziądz potrafią dodać niebywałej głębi i magii, o czym nie raz się przekonałem. Jako fotograf ślubny działam jednak w całej Polsce i chętnie dostosuję się do Twojej wizji. To w końcu Twoje zdjęcia ślubne, prawda?

A co jeśli jest zupełnie inaczej?Może kochasz dobrą zabawę i do ślubu planujesz pójść się w trampkach? Może jesteś pełna żywiołowej energii, a Twój ukochany mężczyzna ma doskonałe poczucie humoru? W takim razie profesjonalny fotograf ślubny to coś dla Was. Ponadto, piękne sesja ślubna to również doskonały pomysł na prezent dla pary młodej!

Czy Twoim zdaniem dobry fotograf ślubny to ten, który zadba o luźną atmosferę, będzie otwarty, spontaniczny i gotowy na wszystkie szalone kadry jakie wymyślisz? Jeżeli tak, to zgadzam się z Tobą! Zdjęcia ślubne muszą być zgodne z Twoją wizją, a fotograf ślubny gotowy na każde twoje skinienie i spełnienie oczekiwań.

Zdjęcia ślubne

Jako fotograf ślubny uwielbiam pomagać w zachowaniu każdych niepowtarzalnych wspomnień. Zdjęcia ślubne, zwłaszcza te wykonywane w najpiękniejszych lokacjach (podpowiem, że prym wiedzie Toruń, Bydgoszcz i Grudziądz), to doskonała pamiątka.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak wesela mogą być stresujące, dlatego fotografowanie ślubne każdorazowo może być wyzwaniem, choć satysfakcjonującym, to jednak nadal wyzwaniem!

Należy pamiętać, że fotograf ślubny, będąc zaproszonym do grona bliskiej rodziny i przyjaciół, zostaje obdarowany sowitym przywilejem, zaufaniem i wiarą w to, że uchwyci wszystkie chwile jak najlepiej potrafi. Każdorazowo o tym sobie przypominam, widząc uśmiechy, łzy oraz wyciągnięte ramiona, gdy nadchodzi ten wyczekiwany dzień!

Fotografia ślubna to ogromna odpowiedzialność za wspomnienia, do których będzie się wracało zarówno w tych dobrych jak i gorszych momentach w życiu. Z tego tez względu, niczego nie można tu pozostawić przypadkowi, o czym jako solidny fotograf ślubny doskonale wiem.

Dodatkowo zapewniam Cię, że jedną z ważnych cech mojej pracy jest czas szybki realizacji. Na zdjęciach ślubnych znam się jak żaden inny fotograf ślubny. Możecie być pewni, że swój fach jako fotograf ślubny znam od podszewki.

Zwykle zamykam zlecenie w około dwa tygodnie, bez względu na lokalizację, czy to Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, czy inne miejscowości!

 

Fotograf ślubny – oferta

Zdjęcia ze ślubu (począwszy od przygotowań) i wesela

Zdjęcia ze ślubu (począwszy od przygotowań) i wesela

Sesje plenerowe

Mini Sesja w dniu ślubu

Ślubny album (30 zdjęć po obróbce graficznej), pendrive (400 najlepszych ujęć)

 Pendrive zawierający wszystkie obrobione zdjęcia

Opcje dodatkowe

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Zagraniczne sesje plenerowe

Całodniowy plener ślubny

Ślubny album (30 zdjęć po obróbce graficznej), pendrive (400 najlepszych ujęć)

FotoAlbum 30x30

Poznaj zadowolone pary!

(tu wyświetlimy tylko realizacje związane z fotografią ślubną)

fotograf ślubny chełmno

Maria i Simon

fotograf ślubny bydgoszcz

Basia i Marcin

Zdjęcia ślubne Zuzy i Patryka

Zuza i Patryk

Plener zdjęciowy Emilii i Pawła

Emilia i Paweł

zdjęcia ślubne pałac jastrzębie

Ilona i Kuba

plener ślubny chełmno

Zuza i Mateusz

Sesja w kościele Beata i Krzysztof

Beata i Krzysztof

fotograf ślubny chełmno

Natalia i Łukasz – fotograf ślubny Chełmno

Sesja fotograficzna Weroniki i Macieja

Weronika i Maciej

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Działam błyskawicznie!
Oddaję zdjęcia nawet po 2 tygodniach od sesji

Sprawna komunikacja
Czy się dogadamy? Na pewno!

Mam duże doświadczenie
Robię zdjęcia od ponad 10 lat

Jestem spostrzegawczy i kreatywny
Wszędzie widzę niesamowite ujęcia

    Napisz do mnie!

    Mam na imię Krzysiek i robieniem zdjęć zajmuję się ponad 10 lat! Podczas sesji fotograficznej staram się wtedy uchwycić to, co często jest niezauważalne dla innych... emocje, gesty, spojrzenia, uczucia. Fotografia ślubna to dość specyficzna i wymagająca dziedzina, w której liczy się dbałość o szczegóły, czujność i "niewidzialność" fotografa. Wszystko po to abyście czuli się komfortowo w trakcie zdjęć.

    W swojej pracy stawiam na relacje, dlatego wszyscy moi klienci tak swobodnie czują się na sesjach z moim udziałem 🙂

    Pracuje na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego, jednakże nie zamykam się na ten rejon, więc zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych!