Amistik Old Town

Amistik Old Town – Kraków

Amistik Old Town , który za chwilę Wam pokażę na zdjęciach , sfotografowałem przy okazji noclegu po warsztatach fotografii wnętrz w Zakopanem.

Amistik Old Town – Kraków zaskoczył mnie lokalizacją, przestronnością oraz dbałością o jego urządzenie i remont. Co najważniejsze, zaskoczył mnie ogromnie ceną. Na stare miasto 10 minut przez piękny park.

Po pierwsze sam wychowałem się w kamienicy, kocham je za klimat. Po drugie czego brakuje w nowych lokalach – wysokie sufity, dające niesamowite wrażenie przestrzenności.

Amistik

To apartament z jedną sypialnią z przynależącą do niej oddzielną łazienką z prysznicem. Duży salon z aneksem kuchennym, WC oraz kolejną łazienką.

Będą w nim z 4 osobowa rodziną nie odczuliśmy braku miejsca, wręcz przeciwnie.

Portfolio

Często pojawiającym się pytaniem na warsztatach fotografii wnętrz jest jak zacząć fotografować , gdzie się uczyć i jak budować portfolio.

Jedną z metod jest fotografowanie wnętrz w których przebywamy podczas podróży czy wyjazdów na zlecenia.

Właśnie tak zrobiłem kolejny raz. To dobra okazja do ćwiczeń, bez presji, pośpiechu w sprzyjających warunkach. Także same korzyści wynikające z takiegoż działania.

To idealne warunki na praktykę, możemy z dużą swobodą i bez ograniczeń taką przestrzeń fotografować. Stosując przeróżne ustawienia aparatu czy korzystając z różnych ogniskowych.

Zachęcam Was do korzystania z tej formy jako ćwiczenia i doskonalenia warsztatu nie tylko pod tym kątem. To również świetna metoda na kontakt i budowanie ciepłej relacji.

Klient u którego wynajmujecie wnętrze, dostaję dodatkową korzyść w postaci zdjęć, które zachęcam dodawać w formie referencji na booking. Ja tylko z tego portalu korzystam podróżując po Polsce.

Jeśli szukasz właśnie w Krakowie noclegu a cenisz dbałość o detale, lubisz klimat starych kamienic, polecam gorąco Amistik Old Town – Kraków

Przekonajcie się sami i zobaczcie poniższe zdjęcia jakie miałem okazję w tym wnętrzu zrobić.