irix-ambasador

Irix

Wczoraj oficjalnie Irix ogłosił, że na rok 2020 zostałem ich Ambasadorem. Co to w ogóle jest Irix? zadajesz sobie pewnie w głowie to pytanie  ?

Tak w skrócie to "marka obiektywów fotograficznych, będąca efektem międzynarodowej współpracy fotografów, inżynierów oraz pasjonatów fotografii. Podczas projektowania obiektywów, firma Irix zwraca uwagę na wszystkie najdrobniejsze szczegóły, które są istotne w fotografii. Dzięki temu obiektywy wyróżniają się doskonałymi parametrami optycznymi oraz funkcjonalnością, wzbogaconą o unikatowe rozwiązania."

Jak to się zaczęło?

Irix swoją premierę w Polsce miał na Targach Foto Video w Łodzi w 2016 r. Wtedy postanowiłem go kupić i do dnia dzisiejszego jesteśmy nierozłączną parą w fotografii wnętrz.

Przemówiło do mnie kilka rzeczy , których próżno szukać w dużo droższych obiektywach. To między innymi jakość , minimalna wartość dystorsji czy chociażby możliwość nakręcenia z przodu filtra, co ważne filtr polaryzacyjny może być używany poprzez wcięcie w osłonie przeciwsłonecznej.

Od czasu kiedy jestem jego użytkownikiem, popularyzowałem Irixa w świadomości fotografów, nie rzadko patrząc na ich zdziwienie o czym mówię 😉

Ambasadura

Na bycie ambasadorem jak wiecie, trzeba troszkę pracy i zaangażowania. Firma musi czuć wartość ze współpracy. Doceniam tym bardziej, iż nie mam 100 tyś obserwujących na social mediach ale za to mogę dać właśnie dużo wartości nie tylko na warsztatach ale ogólnie w samym internecie. Za to między innymi firma Irix mi zaufała.

Korzyści ?

Korzyści są obopólne i wymierne z bycia Ambasadorem Irix ale w tym miejscu chciałem napisać o korzyściach mojej ambasadury właśnie dla Ciebie.

Jak wiesz, od 3 lat prowadzę warsztaty z fotografii wnętrz i to własnie tutaj jest pierwsza korzyść dla Ciebie, bo przyjeżdżając do mnie na warsztaty, będziesz mógł sam się przekonać czy warto w torbie mieć Irixa.

To również szansa poznać inną markę z którą współpracuję przy okazji ambasadury Irix. Mowa tutaj o marce Genesis. Dostałem dwa statywy, więc jeśli jeszcze nie masz porządnego , będzie okazja i z nim się zaprzyjaźnić. W ofercie mają również torby (które również posiadam) oraz cały ogrom akcesoriów fotograficznych i video.

Korzyść to również świetnej jakości zdjęcia bez spędzania wielu godzin przed komputerem oraz co ważne, cena obiektywów.

Następną korzyścią jest rabat na zakup nie tylko obiektywów ale i akcesoriów w sklepie Irix i tutaj mam dla Ciebie

Kod rabatowy:

  • 7% na zakupy w sklepie
    • kod: turzynski
    • bez limitu
    • ważny do końca 2020

Jeśli jest to dla Ciebie atrakcyjne wejdź w poniższy link i korzystaj